Комунальники працюють над відновленням вуличного освітлення

Дата: 21.01.2021 09:11

Відділ житлово-комунального господарства Красносільської сільської ради зібрав заявки жителів громади, депутатів та старост щодо несправного вуличного освітлення. Наразі проводиться обстеження об’єктів, а 22 січня розпочнуться роботи по його відновленню.
     Так, з 22 січня підрядна організація працюватиме у с. Красносілці за адресами: вул. Новоселів №№1-24, 88, 104, 110, 112, 116, 122; вул. Нова №№36,38,40,42; вул. Вчительська №№19-31; вул. Радгоспна/ Набережна (біля сільради); вул. Ювілейна, вул. Садова. Цього ж дня плануються роботи в с. Ілічанці по вул. І. Франка, Молодіжній, Новій.
     На наступному тижні роботи по відновленню вуличного освітлення проводитимуться в с. Іваново по вул. Грушевського №№32-40 та в с. Переможному по вул. Миру №3, вул. Центральній №5, вул. В. Петрова №3.