Увага, погіршення погодних умов!

Дата: 26.01.2021 15:45

За даними Гідрометцентру, через переміщення активного циклону в другій половині дня 26 січня і протягом доби 27 січня в Одесі і області очікується значний мокрий сніг (утворення снігового покриву висотою 10-20 см), налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця; пориви вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий). Погодні умови можуть спричинити відключення енергозабезпечення окремих населених пунктів та порушення руху автомобільного транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць.

Тож просимо жителів громади максимально обмежити переміщення по вулицях, особливо це стосується людей похилого віку, вагітних жінок і дітей. Закликаємо автолюбителів без гострої необхідності не виїжджати на вулиці на особистому транспорті, не залишати машини під деревами і лініями електропередач. В результаті негоди можливе падіння гілок і кабелів.