Про оприлюднення проєкту Положення про встановлення розміру орендної плати за користування земельними ділянками, що належать до комунальної власності Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області

Дата: 01.02.2021 14:05

Повідомлення

Красносільською сільською радою Одеського району Одеської області було розроблено Положення про встановлення розміру орендної плати за користування земельними ділянками, що належать до комунальної власності Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області.

Метою даного проєкту є збільшення надходжень від плати за землю, забезпечення ефективного використання земельного фонду шляхом приведення діючих договорів оренди землі у відповідність до норм чинного законодавства та встановлення економічно-справедливих ставок орендної плати за земельні ділянки.

Проєкт регуляторного  акта та аналіз регуляторного впливу до нього будуть розміщені 08 лютого 2021 року на офіційному сайті Красносільської сільської ради.

Зауваження та пропозиції щодо проєкту регуляторного акту та відповідного аналізу  приймаються протягом одного місяця  з дня їх опублікування проєкту регуляторного акта  на електронну адресу Красносільської сільської ради krasnosilska-sr@ukr.net.

Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даного проєкту регуляторного акта.

ЗАВАНТАЖИТИ