В Одеській області знову очікується погіршення погодних умов

Дата: 01.02.2021 14:33

Як повідомляють в Державній службі України з надзвичайних ситуацій, 1 лютого новий сніжний циклон накриє північні, центральні і південні області:
«У більшості північних, центральних, Харківській, Одеській, Миколаївській областях - значний сніг (приріст сніжного покриву 5-10 см), вдень в Кіровоградській, Дніпропетровській, Харківській, Одеській та Миколаївській областях сніг з переходом в дощ, ожеледь, налипання мокрого снігу, пориви вітру 15-20 м / с».
Рятувальники зазначають, що погодні умови 1 лютого можуть спричинити відключення енергопостачання окремих населених пунктів і порушення руху автотранспорту на окремих ділянках доріг.
     У зв’язку з цим у Красносільській ОТГ відбулося засідання комісії з ТЕБ та НС. Детально з протоколом комісії ми поінформуємо окремо.