КП «Перспектива» звертається з проханням вчасно сплачувати за послуги

Дата: 05.02.2021 15:17

В Красносільській громаді функціонує КП «Перспектива», яке виконує роботи з очистки доріг від снігу, ремонту водопровідних мереж, вивозу сміття тощо. Відповідно до законодавства, сільська рада не може виплачувати його працівникам заробітну плату. Тому КП «Перспектива» самостійно приймає рішення про свою господарську діяльність та штатну чисельність на підприємстві в залежності від доходів. З метою ефективного використання коштів, які надходять на рахунок КП «Перспектива» від жителів громади за вивезення сміття, підприємство провело фінансовий аналіз своєї діяльності. За результатами було прийнято рішення здійснити реорганізацію та зміну штатної чисельності у бік зменшення, скоротивши контролерів-касирів. Іхні функції тимчасово будуть перерозподілені між іншими працівниками. Розширення штату і поліпшення якості послуг залежить виключно від оплати за комунальні послуги. Чим справніше жителі будуть платити за надані послуги, тим краще підприємство матиме можливість утримувати штат і надавати якісні послуги. Тож КП «Перспектива» закликає жителів бути свідомими, заключати договори на вивезення сміття та вчасно сплачувати за послуги.
     Сплачувати можна через мобільні додатки та будь-яку фінансову установу, яка приймає комунальні платежі.

Реквізити для оплати ЗА ВОДУ, СМІТТЯ КП «Перспектива»
Красносільської сільської ради
Лиманського району Одеської області:
Код ЄДРПОУ: 32744759
р/рUA 10 328168 00000000 26003240631
МФО 328168 в ПАТ «МТБ Банк» м. Чорноморськ.

р/рUA 80 328704 00000 26004054201655
МФО 328704 в АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
Призначення платежу: оплата за воду,
(вказати місяць та показники лічильника, бажано)
та/або вивіз ТПВ (сміття)(вказати -адресу, місяць).
Сплачувати можна на один з двох зручних рахунків.
Телефон для довідок: 0487503727.