Обговорено питання будівництва водогону

Дата: 05.02.2021 16:29

5 лютого на базі Візирської ОТГ відбулося спільне засідання очільників трьох об’єднаних територіальних громад Одеського району: Візирської, Красносільської і Доброславської стосовно будівництва водогону на території громад. Нашу громаду представляла Марина Миколаївна Архірій. На зустрічі також були присутні депутат Одеського району Сиротюк Р. М. і депутат Одеської обласної ради Кутателадзе О. Д. У 2017 році керівниками громад було підписано Меморандум про співпрацю щодо будівництва водогону через села Іванове – Першотравневе - Доброслав. Проте з того часу відбулися зміни в адміністративно-територіальному поділі і с. Першотравневе тепер входить до складу Візирської ОТГ. Тому сторони зустрілися для досягнення консенсусу щодо продовження роботи над будівництвом даного водопроводу, який дасть можливість якісного постачання води до жителів вищеперелічених громад.

У результаті було підготовлено проект тристороннього договору про співпрацю, який найближчим часом буде підписано. Реалізація даного проекту передбачає тристороннє співфінансування із залученням коштів державного бюджету.