Жителі Красносільської громади отримають матеріальну допомогу

Дата: 09.02.2021 15:52

9 лютого відбулося чергове засідання виконавчого комітету Красносільської сільської ради. Присутні прийняли 14 рішень з різних напрямків життєдіяльності громади. Були утворені комісії з житлових питань, зокрема, для супроводження дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування під час придбання ними житла за рахунок державної субвенції; при призначенні грошової компенсації на житло внутрішньо переміщеним особам та учасникам бойових дій. На квартирний облік поставлено 32 жителя громади (30 дітей та 2 дорослих), які мають першочергове право на отримання житла.

У рамках місцевої соціальної програми «Милосердя в дії» 11 породіллям, які проживають і зареєстровані на території громади і написали заяви протягом грудня-січня, було виділено по 2 тис. грн із сільського бюджету, одна людина отримала 2,5 тис. грн на поховання. Двоє ювілярів: Дімітров Микита Микитович, який у лютому відзначає 95-річчя від Дня народження, та Кириллов Микола Васильович, якому виповниться 90 років, отримають по 1,5 тис грн матеріальної допомоги. Про ряд інших питань, прийнятих на засіданні виконавчого комітету, буде повідомлено окремо.