На часі – питання здешевлення води для жителів Красносільської громади

Дата: 09.02.2021 19:32

Одним із завдань місцевої влади є надання якісних послуг та розвиток комунального підприємства «Перспектива». На сьогодні визначено основні напрямки розвитку підприємства та надання послуг, необхідних населенню: вивезення сміття і водопостачання. З цією метою нещодавно було придбано сміттєвоз на базі МАЗа, у найближчих планах – надавати жителям громади якісні послуги з водопостачання та утримання водопровідних мереж.
     Тож на засіданні виконавчого комітету до штатного розпису КП «Перспектива» були включені посади водія, вантажників та слюсарів. Адже підприємство, незважаючи на те, що населення сплачує за воду «Інфоксводоканалу», за власні обігові кошти постійно ремонтує пориви водопровідної мережі у селах Красносільської громади. КП «Перспектива», відповідно до чинного законодавства, обрахувало економічно обгрунтований тариф на воду, який включає мінімальну заробітну плату, енергоносії тощо. Враховуючи велику собівартість видобутку води з артсвердловин, середній тариф повинен становити біля 30 грн за кубічний метр води. Проте, за дорученням сільського голови Марини Архірій фінансове управління вивчає питання виділення коштів із сільського бюджету, аби компенсувати втрати підприємства від різниці в тарифах. Передбачається, що тариф для населення за воду від «Перспектива» становитиме 15,48 грн. Сьогодні населення сплачує «Інфоксводоканалу» 16,44 грн за кубічний метр води.