У найближчі дні в Україні знову погіршиться погода.

Дата: 10.02.2021 10:53

За даними рятувальників, в четвер, 11 лютого, в західних, північних, Вінницькій, Черкаській, Полтавській областях очікується значний сніг, мокрий сніг та налипання мокрого снігу. Місцями ожеледь, у західній частині пориви вітру 15−20 м/с, хуртовини (II рівень небезпеки — жовтий). У Карпатському регіоні - невеликий дощ і мокрий сніг (II рівень небезпеки — помаранчевий). У п’ятницю, 12 лютого, схожа ситуація буде спостерігатися в північних, центральних, східних, Одеській та Миколаївській областях. На дорогах країни, крім південного сходу, ожеледиця (II рівень небезпеки — жовтий). Приріст снігу в західних і північних областях 10−20 см, в південних, центральних областях 10−15 см, в східних областях 5−7 см. 12 лютого Також очікується значне зниження температури. в західних, Житомирській, Київській, Черкаській, Кіровоградській, Одеській, Миколаївській областях, а на вихідних вночі до 9−16° морозу, в Чернігівській і Сумській областях до 20° морозу, вдень до -7 -13° морозу. Такі погодні умови можуть призвести до порушення, на окремих ділянках доріг і вулиць припинення руху автотранспорту.

Картинки по запросу "погодные условия зима"