На Одещині знову очікується різке погіршення погоди

Дата: 11.02.2021 16:55

За даними гідрометцентру Чорного та Азовського морів у зв’язку з південним циклоном на території Одеської області протягом доби 12 лютого очікується ускладнення погодних умов: значний сніг, сильна хуртовина, снігові замети, на дорогах ожеледиця, сніговий накат, утворення снігового покриву. Вітер північно-західний, 17-22 м/с. Різке зниження температури, вночі та вдень 7-12°С морозу, на півдні 2-4°С морозу. 13-17 лютого збережеться холодна, переважно без опадів погода. Температура вночі 9-14°С морозу, вдень 5-10°С морозу, на півдні 1-3°С морозу. Ускладнення погодних умов 12 лютого відповідає ІІ рівню небезпечності (помаранчевий). Такі погодні умови можуть призвести до порушень електропостачання, руху транспорту на автошляхах області, дорогах та вулицях населених пунктів. У зв'язку з цим звертаємося до жителів Красносільської громади максимально обмежити переміщення поза межами своїх садиб, без крайньої потреби не виїжджати на особистому автотранспорті на вулиці. Літнім людям, вагітним жінкам і дітям рекомендовано максимально обмежити перебування на вулиці.

Картинки по запросу "погіршення погодних умов"