Проходять тренування щодо готовності до дій під час негоди

Дата: 18.02.2021 16:23

Відповідно до плану основних заходів цивільного захисту на 2021 рік 18 лютого проводяться тренування за темою «Координація діяльності органів управління виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, служб ЦЗ територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, підприємств, організацій та установ при ліквідації надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути на території області під час проходження льодоходу, повені та паводків у 2021 році».

У заході беруть участь члени комісії з питань ТЕБ і НС Красносільської сільської ради, облдержадміністрації, сільських, селищних, міських рад, служб цивільного захисту області, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, підприємств, організацій та установ області.
Згідно задуму тренування о 8 годині від начальника оперативного чергового пункту управління ЦЗ області була отримана перша ввідна, щодо повені на річках Дністер, Дунай, Південний Буг та переміщення теплого циклону на територію Одеської області.
     Учасники тренувань - керівний склад служб цивільного захисту сільської ради, повинні відпрацювати рішення та вжити заходи щодо зниження можливих негативних наслідків повені та циклону, недопущення загибелі людей і мінімізації збитків.

Тренування продовжується та триватиме до 16 години.