21 лютого – Міжнародний день рідної мови

Дата: 21.02.2021 10:25

Свято рідної мови 21 лютого за рішенням ЮНЕСКО відзначають всі народи світу. Рідна мова – це перше материнське слово, перша колискова, перша бабусина казка. Красносільщина об’єднала в одну дружну громаду людей багатьох національностей: українців, болгар, румунів, росіян, німців, поляків, молдован, гагаузів, вірмен, греків, ромів, євреїв, азербайджанців, татар та інші народи. Проте, незважаючи на різні мови, ми добре розуміємо один одного в єдиному прагненні розвитку і розбудови нашої громади. Шановні земляки, вітаю вас з Міжнародним днем рідної мови. Нехай вона буде для нас оберегом, який супроводжує протягом усього життя. Щастя вам, добра, благополуччя та здійснення усіх найзаповітніших мрій!

З поваго

Красносільський сільський голова                                                                                                               Марина АРХІРІЙ