Одні з кращих!

Дата: 23.02.2021 10:20

Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» представив 300 кращих малих і середніх громад України (до 150 тис. мешканців) відповідно до «Всеукраїнського рейтингу інституційної спроможності та сталого розвитку громад».
     При оцінюванні враховувалися: політична воля громади до покращення власного стану громади, енергобезпека, глобальний відеомоніторинг, відкритість влади, адаптація до змін клімату, промоція громади на національному та міжнародному рівні, стратегічне планування і його результати, можливість участі у кооперації влада-бізнес-громада, можливість громадського впливу на проекти сталого розвитку, успішна реалізація проектів модернізації громади.
Загалом по Україні оцінено 1416 громад.
Красносільська громада зайняла 78 місце у загальнонаціональному рейтингу та 5-те серед громад Одеської області.