Контроль за дотриманням містобудівного законодавства

Дата: 23.02.2021 10:52

Відділ державного архітектурно-будівельного контролю Красносільської сільської ради займається контролем за дотриманням містобудівного законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил під час виконання будівельних робіт.
     За минулий тиждень фахівцями відділу проведено 1 планову перевірку та 4 позапланових, пов’язаних з перевіркою достовірності даних, зазначених у документах дозвільного характеру.
По результатах виявлено порушення, застосовано адміністративне стягнення на суму 5950 грн.
Відділом також було надано 4 адміністративні послуги: зареєстровано 3 повідомлення про початок виконання будівельних робіт та введення в експлуатацію об’єкта за амністією (збудованого без дозволу на будівництво).

Нет описания фото.