Шановні жителі громади!

Дата: 23.02.2021 11:25

Я як новообраний сільський голова бачу роботу своєї команди максимально відкритою і прозорою. Тому і на офіційному сайті громади, і на сторінці у фейсбук ми намагаємося інформувати вас про основні кроки місцевої влади.Наступне наше завдання – зробити доступними і максимально відкритими заклади освіти. Ми плануємо обговорювати з батьками нові ідеї щодо покращення освітньо-виховного процесу, проєкти і рішення, які плануємо приймати.На часі – обговорення орієнтовного маршруту доставки дітей до Красносільської школи шкільним автобусом. Його за моїм дорученням розробило управління освіти. Перед прийняттям остаточного рішення хочемо почути вашу думку, отримати конструктивні пропозиції по вдосконаленню розробленого маршруту.
При наданні пропозицій прошу вас враховувати той фактор, що
автобус не може зупинятися на кожній вулиці, часовий проміжок доставки дітей до школи повинен бути зведений до мінімуму.Адже наше з вами завдання: зробити навчально-освітній процес дітей громади комфортним і доступним.

P.S. Чекаю ваших коментарів, шановні батьки, на моїй сторінці у фейсбук.
Ваша думка важлива для нас.

З повагою Красносільський сільський голова Марина АРХІРІЙ