У Красносільській громаді планують затвердити Програму з благоустрою

Дата: 24.02.2021 08:45

Красносільська громада – одна з перших, яка була створена на Одещині. Весь цей час вона активно розвивалася, у минулому році до нас приєднали ще 7 сіл колишньої Павлинської сільської ради.Тож сьогодні перед нами стоїть багато викликів – як розвивати громаду і зробити її комфортнішою для проживання.
     За дорученням сільського голови Марини Архірій профільними спеціалістами сільської ради були зібрані звернення громадян, депутатські запити, які стосуються благоустрою населених пунктів Красносільської сільської ради.
Усі пропозиції і побажання увійшли до проєкту Програми благоустрою на 2021-2025 роки, яка передбачає реалізацію комплексу заходів щодо утримання в належному стані об’єктів вуличного освітлення, дорожньої інфраструктури, очищення та озеленення територій, створення оптимальних умов праці, побуту та відпочинку населення.
     Програма розроблена на 5 років і буде фінансуватись поступово, враховуючи реальну ситуацію та з визначенням першочергових заходів.
З проєктом документу ви можете ознайомитися за посиланням https://krasnosilska-gromada.gov.ua/news/1614147375/
Остаточне рішення з урахуванням пропозицій жителів громади буде прийнято на сесії Красносільської сільської ради.