Старостам надали повноваження здійснювати нотаріальні дії

Дата: 24.02.2021 12:20

23 лютого відбулося засідання виконавчого комітету Красносільської сільської ради. Присутні погодили річні звіти про виконання бюджетів Красносільської та Павлинської сільських рад за 2020 рік. Так, бюджет Красносільської сільської ради за минулий рік (без врахування трансфертів) виконано на 107,6 %. Найбільш питому вагу доходів становили: ПДФО, податок на майно, єдиний податок, акцизний податок.
     Видатки розподілилися наступним чином: загальний фонд (заробітна плата, енергоносії, місцеві соціальні програми), спеціальний фонд (капітальні ремонти зовнішніх мереж освітлення, доріг, башти Рожновського у с. Іваново, придбання шкільного автобусу, сміттєвозу, встановлення системи відеоспостереження тощо).
     З метою надання послуг жителям громади за місцем проживання виконавчий комітет уповноважив на виконання нотаріальних дій секретаря сільської ради Н.Г. Гордузенко в с. Ілічанка, Корсунці, Красносілка, Кубанка, Новокубанка та Переможне; старосту села Іванове Д. В. Сусленко в с. Іванове; старосту сіл Павлинка, Лізинка, Нові Шомполи, Шаманівка, Созонівка, Василівка та Букачі О. І. Козакову у даних селах. У подальшому, після проходження навчання, інші старости також долучаться до відповідної ініціативи. Жителі громади зможуть звернутися щодо засвідчення заповіту, отримання дублікатів документів, які були посвідчені даними особами; засвідчення копій документів та справжність підпису.