Стан захворюваності на коронавірус: громада, область, країна

Дата: 02.03.2021 14:52

За минулу добу на території Красносільської територіальної громади не виявлено жодного випадку захворювання на коронавірус. Одужало дві особи. Кількість інфікованих коронавірусом з початку пандемії складає 414 осіб.
     За минулу добу в Одеській області зафіксовано 319 випадків. Що ж стосується ситуації в Україні, то за аналогічний період найбільша кількість лабораторно підтверджених випадків була зареєстрована в Івано-Франківській (649), Чернівецькій (504), Вінницькій (453), Закарпатській (438) областях та м. Києві (463).
     Нагадаємо, що на території нашої держави з 24 лютого почав діяти адаптивний карантин, що триватиме до 30 квітня 2021 року. Він передбачає запровадження рівнів епідеміологічної безпеки: «зелений», «жовтий», «помаранчевий» та «червоний». Одеська область перебуває у «жовтій зоні» карантину.