Дата: 03.03.2021 10:51

Красносільська сільська рада повідомляє про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документа державного планування «Детальний план території щодо розміщення багатоквартирного житлового будинку на земельній ділянці з кадастровим номером 5122782600:04:001:0492 за адресою: Одеська обл., Лиманський р-н, с.Ілічанка, вул. вулиця Садова, 11-д» і початок процедури розгляду та врахування пропозицій  громадськості.

Детальний план території (ДПТ) - містобудівна документація, що визначає планувальну організацію та розвиток території.

Виконання детального плану території не передбачає транскордонного впливу, транскордонні консультації не проводитимуться.

Замовник  виконавчий комітет Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області

Розробник проекту ДПТ  ПП «Астор ЮГ»

Розробник звіту про СЕО  ПП «Астор ЮГ»

Рішення про затвердження прийматиме Красносільська сільська рада Одеського району Одеської області

Ознайомитись з повним текстом повідомлення та проектом детального плану території та звітом про  СЕО можна у приміщенні Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області, та за посиланням: https://krasnosilska-gromada.gov.ua/

Зауваження та пропозиції громадськості надаються протягом 30-х календарних днів з дня оприлюднення, а саме: з «04» березня 2021р. до «04» квітня 2021р. включно.

Зауваження та пропозиції надаються до Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області за адресою: 67560, Одеська обл., Одеський (Лиманський) р-н, с. Красносілка, вул. Набережна, буд. 87-А, або на електронну поштову адресу Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області: krasnosilska-sr@ukr.net

Зауваження та пропозиції надані за межами зазначеного періоду не враховуються та не розглядаються.

Громадські слухання в процесі громадського обговорення з презентацією вказаних матеріалів проекту відбудуться у приміщенні Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області.

«23» березня 2021 р. об 11 г. 00 хв