У Красносільській громаді привітали жінок

Дата: 06.03.2021 09:19

Передсвятковий день у Красносільській територіальній громаді видався насиченим.
З самого ранку Красносільський сільський голова Марина Миколаївна Архірій разом зі своїми заступниками Євгенієм Джурайовичем Хусейіновим та Оленою Євгенівною Степановою привітали жінок закладів бюджетної сфери щирими поздоровленнями, квітами та символічними подарунками.
     «Будьте красивими, жіночними, успішними і щасливими. Терпіння вам та взаєморозуміння у колективі. Вдома затишку і миру. В роботі бути наполегливими та натхненними», - побажала сільський голова Марина Архірій. До привітань приєдналися: народний депутат Васильковський Ігор, голова Роздільнянської районної ради Пресман Олександр, депутати Одеської обласної ради Кузькевич Микита, Князь Хачатрян, Кутателадзе Олег, депутати Одеської районної ради Кутателадзе Віталій, Сорохманюк Володимир, Магазинник Вадим та чоловіки депутатської групи «За Розвиток» Красносільської сільської ради.