Коронавірус: стан захворюваності в Красносільській громаді та країні

Дата: 09.03.2021 12:44

За минулу добу на території Красносільської територіальної громади не виявлено жодного випадку захворювання на коронавірус. Одужало чотири особи. Кількість інфікованих коронавірусом з початку пандемії складає 426 осіб, на сьогодні хворіє 15 осіб. Станом на 9 березня найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у Вінницькій (460), Івано-Франківській (433), Чернівецькій (409), Львівській (351) областях та у м. Києві (201).

За словами міністра охрони здоров'я Максима Степанова, в Україні, як і в усьому світі, почалася третя хвиля пандемії коронавірусу. В країні продовжують фіксувати зростання кількості хворих та госпіталізованих. Про це він повідомив під час онлайн-брифінгу.