Коронавірус: ситуація в громаді та країні

Дата: 15.03.2021 11:57

За минулу добу на території Красносільської територіальної громади не виявлено жодного випадку захворювання на коронавірус. Одужали три особи. Кількість інфікованих COVID-19 з початку пандемії складає 432 особи, а на сьогодні хворіє 15 чоловік.
     В Україні станом на 15 березня зафіксовано 6 792 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, захворіли 326 дітей та 109 медпрацівників.
     Додамо, що в країні почалася третя хвиля коронавірусу та офіційно підтверджений новий мутований "британський" штам коронавірусу. Він відрізняється коротким інкубаційним періодом (1-3 дні), втричі більшою заразністю, зменшенням частки безсимптомних хворих чи легких форм захворювання і високою смертністю. Вірус вражає, крім органів дихання, нирки, печінку, шлунково-кишковий тракт та центральну нервову систему. За кількістю нових випадків COVID-19 Україна зараз  на 11-му місці у світі.