Одеський район, Одеська область

Наші - найкращі!

Дата: 15.03.2021 12:34
Кількість переглядів: 549

Красносільські спортсмени зайняли 15 призових місць на IV Відкритому чемпіонаті м. Ізмаїла з легкої атлетики «Дунайська весна». Професійні спортсмени та любителі бігу змагалися на трьох дистанціях: 3 км, 6 км і 15 км.
Команда Красносільської громади, яка складалась з 21 учасника, фінішувала із вражаючими результатами: 7 перших місць, 3 других місця і 5 третіх місць. Переможці розподілились наступним чином.
     На 3-тикілометровій дистанції найкращий результат показали Харицький Олег та Бабій Олена і зайняли І місце, Калачник Софія - ІІІ місце.
     Подолавши цю ж дистанцію, Макаров Євген та Шеремета Ліза посіли І місце у віковій категорії до 11 років. А у категорії 11-14 років І місце здобув Осадчук Іван, Молчанов Гліб - ІІ місце, Лотоцька Анастасія - ІІ місце, Пютсеп Вікторія - ІІІ місце.
     На 6-тикілометровій дистанції Калмурзаєва Ганна посіла І місце, Осадчук Віталій - ІІ місце, Дубовенко Валерій - ІІІ місце. У віковій категорії 60-69 років найкращий результат показала Судьїна Лариса і посіла І місце.
На дистанції 15 км абсолютний результат продемонстрували Шеремета Володимир і Зарубіна Лілія, посівши ІІІ місце.
Вітаємо нашу команду та бажаємо подальших спортивних перемог!