Завершена реєстрація на ЗНО-2021.

Дата: 16.03.2021 08:14

Цьогоріч для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні зареєстровано 24 випускника старшої школи двох освітніх закладів громади, з них 22 учні Красносільського ліцею та 2 учні Павлинського навчально-виховного комплексу.
Основна сесія ЗНО почнеться 21 травня тестуванням з хімії і завершиться 15 червня тестуванням з географії. Тестування з іспанської, німецької, французької мов відбудуться 24 травня, з англійської мови – 25 травня, з математики – 28 травня, з української мови/української мови і літератури – 1 червня, з історії України – 4 червня, з фізики – 7 червня, з біології – 10 червня.
     Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2021 року. Додамо, що відповідно до графіку проведення основної сесії ЗНО, буде здійснено підвезення учнів Красносільської громади до пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання шкільним автобусом.