Визначено переможців конкурсного відбору громад-партнерів проєкту DECIDE

Дата: 16.03.2021 09:35

Красносільська громада – одна з чотирьох на Одещині, яка виборола перемогу у Швейцарсько-українському проєкті DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».
     Під час конкурсного відбору громад-партнерів Проєкту DECIDE було опрацьовано понад 70 заявок. Відбір тривав 2 місяці. Всі кандидати, як повідомляє офіційний сайт DECIDE, вразили своєю мотивацією та бажанням змін. Партнерами Проєкту стануть 16 територіальних громад Івано-Франківської, Одеської, Луганської та Полтавської областей.
Одеську область представлятимуть Візирська, Кілійська, Красносільська, Нерубайська громади.
Найближчі чотири роки громади співпрацюватимуть із Проєктом щодо розбудови ефективної системи управління освітою у громадах.