Заклади дошкільної та позашкільної освіти працюють у звичайному режимі з чітким дотриманням протиепідемічних заходів.

Дата: 16.03.2021 08:36

З 17 березня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Красносілької сільської ради за рішенням протоколу ТЕБ і НС для учнів 5-11 класів організовується навчання з використанням технологій дистанційного (Красносільський ЗЗСО І-ІІ ст.-ліцей, Іванівський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст.-гімназія-ЗДО" , Корсунський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст.-гімназія-ЗДО") та змішаного навчання (Павлинський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДС", Кубанський ЗЗСО І-ІІ ст.-гімназія). Здобувачі освіти 1-4 класів всіх закладів освіти Красносілької ОТГ продовжують навчання за очною формою.