Молодь громади долучилася до процесу утворення Молодіжної ради при Одеській обласній державній адміністрації

Дата: 17.03.2021 12:41

Учнівські колективи шкіл Красносільської громади беруть активну учать в різноманітних молодіжних проєктах.
Лише за останній час вони стали учасниками Одеського обласного форуму лідерів учнівського самоврядування «Крок до успіху», проєкту «Громадянська партиципація дітей та молоді», у пілотному проєкті DOCU/тиждень проти булінгу в школах, який проводився в рамках Всеукраїнської Кампанії проти кібербулінгу, у «Програмі сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку «USAID», в конкурсі відеороликів в рамках проєкту «Я не для продажу», в онлайн-консультативній нараді для учнівського врядування «Будуємо коаліцію для розвитку учнівського самоврядування в Україні» тощо.
     17 березня Президент Красносільського навчального закладу Черненко Аліна разом із заступником директора ліцею Плетяк К.І. взяли участь у засіданні Молодіжної ради при Одеській ОДА.
Приємно, що наша молодь активно долучається до процесів вирішення питань соціально-економічного, політичного та культурного життя регіону, консолідації молодіжного руху на території Одеської області.