17 березня ліцензована організація провела аукціон по продажу права оренди сільськогосподарських земель

Дата: 17.03.2021 19:36

17 березня ліцензована організація провела аукціон  по продажу права оренди сільськогосподарських земель (цільове призначення – для ведення товарного сільгоспвиробництва) Красносільської громади. Із 8 лотів лише на 4 виявилися претенденти.
Шляхом  аукціону передано в оренду терміном на 7 років 4 земельні ділянки. Красносільський сільський голова Марина Архірій підписала з орендодавцями договори, кошти від яких будуть направлені на розвиток інфраструктури населених пунктів Красносільської ТГ.
Нагадаємо, відповідно ст. 124 до Земельного Кодексу України, передача в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення здійснюється лише на підставі  проведення земельних торгів.