Учнів запрошують до Корсунського НВК на гурток На базі Корсунського навчально-виховного комплексу з початку навчального року функціонує вокально-театральний гурток «Акорд».

Дата: 18.03.2021 11:32

Його мета полягає у вихованні всебічно розвинутого підростаючого покоління та формуванні музичної культури школярів, що досягається завдяки використанню засобів музичного мистецтва. Гурток налічує дві групи учасників різної вікової категорії.
     У вокальній роботі з вихованцями керівник використовує різні форми творчого музикування, зокрема: гру на елементарних дитячих музичних інструментах та гру «музичними» жестами; мовленнєве музикування; імпровізований рух і танок. При роботі з дітьми враховуються особливості вікової фізіології та психології учнів, а прагнення гуртківців до самостійного музикування та створення власних пісень заохочуються. Тому учні з радістю відвідують заняття гуртка, із задоволенням навчаються новому.
     За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном +380971343235 Микитчук Лариса Миколаївна.