УВАГА!!!

Дата: 23.03.2021 09:24

Красносільська сільська рада інформує:
За рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС на території Одеської, Чернівецької, Житомирської, Закарпатської, Київської, Сумської областей та на Івано-Франківщині з 00.00 год 23.03.2021 року запроваджено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
Рішення про послаблення “червоного”, “помаранчевого” та “жовтого” рівня епідемічної небезпеки не може бути переглянуто раніше, ніж через 14 днів з дня встановлення такого рівня епідемічної небезпеки.
Уряд рекомендує змінити графіки початку робочого дня.
Це зменшить кількість людей, які перетинаються у години пік в громадському транспорті.
На місцевому рівні рішення щодо перенесення робочого часу ухвалюють обласні, районні державні адміністрації та Київська міська рада разом з органами місцевого самоврядування та суб’єктами господарювання.
Органам місцевої виконавчої влади ті іншим держорганам, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності, рекомендується забезпечити  гнучкий режим робочого часу, який передбачає різні години початку і закінчення роботи для працівників. За можливості - ввести дистанційну роботу.
Суб’єктам господарювання на період дії карантину також рекомендується підкоригувати робочий графік. Перенести початок робочого дня на 10 чи більш пізню годину суб’єктам господарювання, які працюють у:
•    оптовій та роздрібній торгівлі;
•    ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів;
•    поштовій та кур’єрській діяльності;
•    тимчасовому розміщенні та організації харчування;
•    страховій діяльності;
•    освіті;
•    наданні соціальної допомоги;
•    мистецтві, спорті, розвагах та відпочинку.
На період дії карантину робочий день розпочинається:
- о 8 годині - в органах виконавчої влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування;
- о 10 годині - в центрах надання адміністративних послуг, органах соціального захисту населення, територіальних органах Пенсійного фонду України.

Контроль та відповідальність
За порушення умов карантину передбачаються відповідні покарання.
•    Штраф від 1 до 3 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17-54 тис грн) або арешт на 6 місяців.
•    Обмеження або позбавлення волі на 3 роки, якщо такі дії призвели або могли призвести до поширення хвороби.
•    Позбавлення волі на термін від 5 до 8 років, якщо порушення правил обсервації спричинило смерть або інші серйозні наслідки для третіх осіб
Не наражайте на небезпеку себе та близьких. Залишайтеся вдома. Збережімо Україну!
Дякуємо за порозуміння!