Українські добровольці – символ нескореності й самобутності справжньої свободної демократичної нації

Дата: 23.03.2021 11:46

В Україні 14 березня відзначався День українського добровольця. Ця дата вибрана невипадково: саме 14 березня 2014 року прямо з Майдану перші добровольці вирушили на тренувальну базу у Нових Петрівцях, що під Києвом. Українські добровольці стали гордістю українського народу. З цієї нагоди у Красносільському ліцеї відбулась низка заходів. Були запрошені військовослужбовці військової частини А 3438, які під час зустрічі розповіли старшокласникам багато цікавого.

Хто б і що не говорив, але нинішнім школярам не байдужа ситуація в країні. Вони прагнуть більше знати про події на Донбасі, про життя тих, хто захищав їх та їхні сім’ї на війні, про те, чим живуть люди, які залишилися на прифронтовій території.

Своїми героїчними вчинками та самовідданою службою добровольці постійно доводять, що не можна перемогти тих, хто готовий за Україну та її народ віддати найдорожче – своє життя.