Учні Красносільського ліцею віртуально відвідали Верховну Раду України

Дата: 23.03.2021 17:24

Учні 11-го класу Красносільського ліцею взяли участь у квесті «Віртуальна екскурсія до Верховної Ради України».
Під час його проходження команди створювали ID-картки, сканували завдання за допомогою Google Lans, а за допомогою електронного додатку Google Maps прокладали маршрут від свого навчального закладу до Верховної Ради із так званими зупинками на відпочинок. Учні ознайомились з експонатами "Прапор України", внесеним у сесійний зал 28 серпня 1991 року та "Актом проголошення незалежності України", картиною "Державотворення" (художник О. Кулаков, 2001 року).
     Поглибивши свої знання про діяльність Верховної Ради України, старшокласники сміливо заповнили робочу схему на тему: "Як я можу впливати на Верховну Раду України?".
     Проектуючи такі віртуальні подорожі, вчителі допомагають учням досліджувати важливість функціонування головного законодавчого органу країни та розуміти свою роль як активного і свідомого громадянина.