Учні громади взяли участь у тренінгу для учнівського самоврядування «Можливості молоді»

Дата: 29.03.2021 10:17

Лідери учнівського самоврядування Красносільського ліцею Єлизавета Бублик та Аліна Пастухова стали учасниками тренінгу "Проєктний менеджмент екологічних проєктів", який організував Український державний центр позашкільної освіти.
     З учасниками тренінгу працювала екологічна експертка Ксенія Ренчковська, яка у свої 22 роки, реалізувала понад 35 екопроєктів та навчила сортувати сміття понад 36 тисяч школярів.
     Наступна зустріч запланована на 15 квітня. Вона пройде в режимі онлайн, де спікери, які мають досвід з успішної реалізації екологічних проєктів, поділяться з учнівським самоврядуванням своїми напрацюваннями.
Всього мали можливість взяти участь у тренінгу 100 шкіл зі всієї України.