7 квітня 2021 року - Всесвітній день здоров’я

Дата: 07.04.2021 08:00

Шановні мешканці Красносільської громади!

Щиро вітаю вас із Всесвітнім Днем здоров’я!
Здоров’я – це найголовніша цінність для кожної людини. І сьогодні ми в черговий раз говоримо про важливість ведення здорового способу життя та заняття спортом.
     Сільською радою ведеться систематична робота, аби заохотити та зацікавити жителів Красносільщини до занять спортом, фізичною культурою та ведення здорового способу життя. На території громади проводяться заходи спортивного спрямування, багато з яких стали вже традиційними. Діти мають можливість займатися в гуртках.
Пишаюся тим, що наші спортсмени і любителі спорту – переможці змагань різних рівнів, де вони гідно представляють Красносільську громаду, демонструючи блискучі результати.
     Бажаю всім з особливою увагою ставитися до найціннішого скарбу – свого фізичного та духовного здоров’я. Бадьорості вам, сили духу, благополуччя. Працюйте над собою та, не зупиняючись, рухайтесь назустріч міцному здоров'ю і довголіттю!

Красносільський сільський голова Марина АРХІРІЙ