Комунальники прибрали пустир

Дата: 06.04.2021 10:15

Працівники з благоустрою Красносільської сільської ради та КП «Перспектива» завершили прибирання пустиря, розташованого між вул. Паустовського та ЖК «Нова Європа» (с. Ілічанка).
     Слід сказати, що роботи на цій території тривали два дні, оскільки сміття було багато. Пляшки, непрацююча побутова техніка, залишки взуття, використані електричні прибори та інший непотріб – все це тут можна було знайти. Ще однією «родзинкою» було несанкціоноване сміттєзвалище біля паркану, яке утворили жителі із побутового та будівельного сміття. Усе це своїми силами прибрали комунальники.
     Сподіваємося, що населення буде підтримувати належний санітарний стан на відповідній території, дотримуватись правил благоустрою і викидати сміття у спеціально відведені для цього місця, а не собі ж під ноги.