COVID-19: ситуація в громаді, області та країні

Дата: 06.04.2021 13:00

Повідомляємо, що за попередню добу на території Красносільської громади підтверджено 2 нових випадки захворювання на COVID-19. Загальна кількість хворих на сьогодні – 49 чоловік, у тому числі, у с. Красносілці – 35 осіб, у с. Івановому хворіє 7 осіб, в Ілічанці - 4 особи,  на території с. Корсунці 2 хворих та у с. Кубанці хворіє 1 людина.
     В Україні за аналогічний період зафіксовано 13 276 нових випадків коронавірусної хвороби. Найбільша кількість хворих зареєстрована в Одеській (1 436), Львівській (1 105), Київській (889), Харківській (878) областях та м. Києві (1 432). Всього на Одещині лабораторно підтверджених випадків 115 171, з яких 68258 – жінки і 46913 – чоловіки.                     Бережіть себе! Дотримуйтесь соціальної дистанції 1,5 – 2 м, користуйтесь антисептичними засобами та носіть маски у громадських місцях.