Шановні жителі громади!

Дата: 08.04.2021 11:56

Сьогодні відзначається 50-та річниця Міжнародного дня ромів.
В Україні, за різними оцінками, проживає від 150 до 400 тисяч ромів.
Красносільська громада об’єднала в одну родину людей багатьох національностей, серед яких роми є однією з багаточисельних.
    В Україні роми постійно зустрічаються з низкою соціально-економічних проблем: низький рівень освіченості, високий рівень безробіття, низький рівень пенсійного забезпечення тощо. Нам ще треба докласти багато зусиль до розвінчання стереотипів по відношенню до ромів, вироблення взаємотолерантності між національностями, популяризації ромської культури. Щиро вітаю вас із знаменною подією у житті вашого народу - відзначенням Міжнародного дня ромів.
    Я вдячна ромським громадським організаціям та активістам за активну громадську діяльність, об'єднану єдиною метою – сприяти інтеграції ромів в українське суспільство шляхом покращення рівня освіти, доступу до послуг охорони здоров’я, захисту прав, а також побудови лідерства та спроможності ромської молоді.
Саме така активна громадянська позиція представників ромської громади дозволить їй зайняти гідне місце у громадянському суспільстві.
Красносільський сільський голова Марина АРХІРІЙ