На черговій сесії Красносільської сільської ради, яка пройшла 12 квітня, депутати ухвалили Генеральний план села Переможного і затвердили Цільову програму розроблення містобудівної та іншої документації загального значення.

Дата: 13.04.2021 00:20

Відтепер у Красносільській громаді існують нові Генеральні плани сіл: Ілічанки, Іванового, Красносілки та Переможного. Це дасть можливість розбудовувати інфраструктуру, залучати інвесторів та розвивати громаду.
     Депутати зняли з порядку денного питання затвердження Генерального плану с. Корсунці та змін до нього. Таке рішення прийнято, враховуючи інтереси жителів та лист, що надійшов від Одеської РДА. Зокрема, в ньому йдеться про те, що будівництво об’їзної дороги не враховано в генеральному плані с. Корсунці. Тож з метою недопущення порушень інтересів держави Одеська районна державна адміністрація звернулась з пропозицією призупинити затвердження документу.