Шановні жителі Красносільської громади!

Дата: 15.04.2021 15:13

Триває двомісячник з благоустрою. Ви мали можливість до 15 квітня обрізати гілля та виноградну лозу і скласти їх біля свої дворів та альфатерів, аби КП «Перспектива» безкоштовно вивезло їх у спеціально відведене місце.
Комунальне підприємство розпочало вивіз сухостоїв. Якщо ви не встигли винести гілля, не треба його залишати на прибраному місці, - трактор повертатися не буде. Це останнє вивезення сміття від ваших дворів.
На черзі у комунального підприємства: продовження прокладання водопроводу, відновлення вуличного освітлення тощо.
     Давайте будемо свідомими і спробуємо не залишати після себе несанкціонованих смітників, будівельного сміття, паперу і поліетилену на дорозі, зламаних меблів біля альфатерів.
Лише разом ми зможемо зробити нашу громаду зразковою.