Постанова ВРУ «Про утворення та ліквідацію районів»

Дата: 15.04.2021 16:05

Постановою Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів» від 17.07.2020 № 807-ІХ (далі - Постанова ВРУ) утворено Одеський район (з адміністративним центром у місті Одеса) у складі територій Авангардівської селищної, Біляївської міської, Великодальницької сільської, Великодолинської селищної, Вигодянської сільської, Визирської сільської, Дальницької сільської, Дачненської сільської, Доброславської селищної,
Красносільської сільської, Маяківської сільської, Нерубайської сільської,Овідіопольської селищної, Одеської міської, Таїровської селищної, Теплодарської | міської, Усатівської сільської, Фонтанської сільської,Чорноморської міської, Чорноморської селищної, Южненської міської, Яськівської сільської територіальних громад. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року №1635-р «Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій» утворено Одеську районну державну адміністрацію (далі - Одеська РДА), до складу якої включено 22 об'єднані територіальні громади.