Шановні жителі Красносільської громади!

Дата: 26.04.2021 08:00

Вже 35 років минуло з того дня, як сколихнула світ аварія на Чорнобильській атомній електростанції. Наслідки, спричинені вибухом реактора четвертого енергоблоку, відчуваються й дотепер. Чорнобиль – це велика трагедія і, в той же час, символ безмежної мужності багатьох українців та, зокрема, наших земляків. На сьогодні на території Красносільської громади проживає 34 особи, які постраждали від аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Серед них учасники, діти, вдови та евакуйовані із зони відчуження.

Висловлюю щирі слова подяки за героїзм та самовідданість всім ліквідаторам тієї страшної аварії. Ціною власного здоров'я і життя, нехтуючи своєю безпекою, ви захистили людство від розповсюдження згубної радіації. Вшановуємо сьогодні і світлу пам'ять тих, хто пожертвував собою заради нас та наших нащадків. Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС! Щиро вдячна за ваш патріотизм і проявлену мужність. Міцного здоров’я вам та вашим близьким, миру і злагоди, життєвої енергії та сімейного затишку.

З повагою Красносільський сільський голова

Марина АРХІРІЙ