9 травня – День Перемоги

Дата: 08.05.2021 19:00

Дорогі ветерани! Шановні жителі Красносільської громади!
Прийміть найщиріші вітання із 76-ю річницею Перемоги!
     9 травня – це особливий день. День Перемоги завжди буде для нас уособленням миру, непохитної стійкості та великої сили духу нашого народу.
     І скільки б часу не пройшло з тієї довгоочікуваної Перемоги 1945-го, пам’ять про ту війну залишається з нами як зразок мужності, самопожертви, а водночас і вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Батьківщини.
     Ви, шановні захисники - приклад того, як треба любити і берегти свою країну, як жити і творити, як вірити і добиватися кращого майбутнього. Ви і сьогодні, через роки, подаєте приклад витримки, мудрості та терпіння.
З гордістю і глибокою повагою згадуємо й тих, хто подарував нам цей День, хто навіки залишився на полях битв, хто вже ніколи не зможе зустріти це свято. Схиляємо голови перед світлою пам'яттю загиблих і тих, хто пішов від нас у мирний час.
Дорогі наші ветерани!
У цей святковий день щиро бажаю вам міцного здоров’я, спокою та впевненості у завтрашньому дні.
Зі святом! З Днем Перемоги!

З повагою Красносільський сільський голова Марина АРХІРІЙ