Святкові заходи у Красносільській громаді

Дата: 06.05.2021 15:53

З нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня перемоги у Красносільській громаді відбудуться святкові заходи.

Так 8 травня відбудеться вшанування пам’яті полеглих у Другій світовій війні.
У с. Красносілці біля пам’ятника загиблим односельцям о 8:00 пройде панахида за загиблими на фронтах, після чого  відбудеться покладання квітів до пам'ятних місць.
Цього ж дня у с. Переможному о 10:00 відбудеться покладання квітів до могил ветеранів, у с. Івановому біля пам’ятника загиблим односельцям о 10:00 годині -  мітинг, а об  11 годині у сільському будинку культури пройде зустріч з ветеранами.

9 травня пройдуть основні заходи до Дня перемоги.
У с. Красносілці біля пам’ятника загиблим односельцям о 9:00 годині відбудеться  мітинг та покладання квітів. У  с. Павлинці мітинг пройде також о 9 годині; у с. Кубанка – о 10 годині.
У с. Івановому у храмі Іоанна Предтечі о 9:30  відбудеться молебень за загиблими на фронтах Другої світової війни.
Запрошуємо усіх жителів Красносільської громади долучитися до заходів (з дотриманням карантинних норм).