Вони – наші герої

Дата: 09.05.2021 08:43

9 травня, у День перемоги, за доброю традицією, яку започаткував колишній сільський голова Микола Петрович Майдебура, керівництво сільської ради відвідало ветеранів – учасників бойових дій Другої світової війни.
На жаль, з кожним роком стає все менше свідків тієї страшної війни. Сьогодні у Красносільській громаді проживає 40 ветеранів, 11 вдів, і лише 3 учасника бойових дій. Ми усі їх добре знаємо і пишаємося їхнім подвигом.
Це: Дімітров Митита Микитович, Кувшинова Тетяна Карпівна, Бенько Віра Георгіївна.
     Красносільський сільський голова М. Архірій та М. Майдебура відвідали ветеранів - Кувшинову Тетяну Карпівну (с. Красносілка) та Бенько Віру Георгіївну (с. Переможне). Марина Миколаївна від імені усіх жителів Красносільської громади та від себе особисто привітала героїв з Днем перемоги. Вона побажала нашим героям міцного здоров’я, довголіття та мирного неба над головою. У теплій розмові ветерани згадали бойові будні, страшні роки війни та випробування, які випали на їхню долю. З нагоди свята Марина Миколаївна та Микола Петрович вручили ветеранам квіти та продуктові набори. На жаль, не вдалося зустрітися з
     Дімітровим Микитою Микитовичем за станом його здоров’я, проте подарунки передані через його родину.