15 травня - День Європи

Дата: 15.05.2021 08:45

Шановні земляки!

Уже традиційно починаючи з 2003 року українська спільнота відзначає День Європи, який відображає прагнення до мирного співіснування, демонструє процеси інтеграції та співробітництва між державами.
Для України це особливе свято. Наша країна розташована у центрі Європи, і ми прагнемо до європейських цінностей, стандартів та високого рівня життя.
     Слід зазначити, що останніми роками змінилася культура громадян, які стали більше дбати про порядок і чистоту, піклуватися про збереження і примноження спільних надбань. Але на шляху до європейського рівня життя нам належить ще багато чого зробити.
     У цей день бажаю усім Вам, шановні земляки, добробуту, життєвих сил, віри у краще майбутнє та здійснення усіх планів і задумів на благо України.
Красносільський сільський голова Марина АРХІРІЙ