У Красносільській громаді жодного хворого на ковід за добу

Дата: 17.05.2021 08:47

У Красносільській громаді спостерігається поступовий спад захворюваності на коронавірусну інфекцію. Згідно з оперативною інформацією, за минулу добу не зареєстровано жодного випадку захворювання, одужало 10 чоловік. 6 813 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні. Зокрема, захворіли 289 дітей та 160 медпрацівників.
     За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у м. Київ (726), Харківській (635), Донецькій (587), Дніпропетровській (553) та Рівненській (459) областях.
Відсьогодні всі регіони України перейшли до «жовтої» зони епідемічної небезпеки поширення COVID-19!