Триває реформування медичної галузі.

Дата: 21.05.2021 14:44

Рішенням сесії Красносільської сільської ради у лютому місяці було створено комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико – санітарної допомоги» (ЦПМСД), затверджено його статут, у березні обрано керівника
Наразі проводиться робота по прийняттю майна із спільної власності територіальних громад у власність ЦПМСД.
Розроблено Положення КНП «ЦПМСД», колективний договір та були проведені збори трудового колективу.
Проводиться робота по підбору кваліфікованих медичних спеціалістів з метою прийняття їх на відповідні посади: окуліст, отоларинголог, невропатолог, дерматолог, гінеколог, лікар УЗД. Зараз ЦПМСД готується до отримання ліцензії на медичну практику.
     Наступним етапом планується заключення договору з НСЗУ на співпрацю і залучення громади до підписання декларацій з сімейними лікарями та педіатром. Просимо населення, яке ще не заключило декларації з КНП «ЦПМСД» Красносільської сільської ради, взяти активну участь у підписані декларацій. Про початок декларування буде повідомлено окремо.
     Для заключення декларацій при собі необхідно буде мати паспорт, ідентифікаційний код, мобільний телефон.