У Красносільській громаді розпочато стерилізацію та вакцинацію безпритульних собак

Дата: 21.05.2021 15:49

21 травня працівники КП «Муніципальний центр екологічної безпеки Одеської міської ради», з яким заключений договір про надання ветеринарних послуг, працювали у с. Ілічанці та Красносілці, де були присутні староста с. Ілічанка Л. Руденко, депутат сільської ради І. Богораш, керівник ОСББ «Мрія» О. Осадча та жителі. Підрядним підприємством було виловлено 11 безпритульних тварин (5 в с. Ілічанці та 6 – у с. Красносілці). Вони знаходитимуть на території підприємства 3-4 дні, під час яких собакам буде здійснено стерилізацію, вакцинацію від сказу та прикріплені чіпи, після чого тварини будуть повернені на місця вилову. Можливості розмістити тварин у притулок м. Одеси немає можливості, так як він переповнений.
     Відповідна робота з 24 травня буде продовжена у с. Корсунці, Красносілці та інших селах громади.
Прохання до жителів, які мають інформацію про великі зграї безпритульних собак, повідомляти про їх дислокацію у сільську раду за тел. 0948633015.