Одиноких непрацездатних громадян обслуговують соціальні працівники

Дата: 24.05.2021 12:09

Одним із напрямків роботи Красносільської сільської ради є соціальний захист найбільш вразливих верств населення.
В штатний розпис відділу соціального захисту населення виконавчого органу Красносільської сільської ради входить 6 соціальних робітників, які обслуговують 60 одиноких непрацездатних та одиноко проживаючих непрацездатних громадян вдома. До одиноко проживаючих відносяться ті громадяни, які мають дітей пенсійного віку, але з ними не проживають.
     Соціальні робітники надають допомогу в самообслуговуванні (дотримання особистої гігієни, годування, руховий режим), веденні домашнього господарства (закупівля і доставка продуктів харчування, ліків та інших товарів, приготування їжі, косметичне прибирання житла, оплата комунальних платежів, обробіток 0,01 га земельної ділянки тощо), в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами (виклик лікаря, працівників комунальних служб). Також надається допомога щодо психологічної підтримки; надання інформації з питань соціального захисту населення, допомога в оформленні документів та ін.