Коли пролунають останні дзвоники у школах Красносільської громади

Дата: 24.05.2021 15:40

Навчальний рік у школах Красносільської громади завершиться 8 червня, цього ж дня у всіх навчальних закладах пролунають останні дзвоники, у Павлинській школі – 1 червня.
     Після завершення навчального року планується проведення оздоровлення та відпочинку дітей шкільного віку.
З 9 по 30 червня на базі закладів загальної середньої освіти буде діяти 11 пришкільних таборів з денним перебуванням, у яких планується оздоровити 1090 учнів 1-10 класів.
     У закладах дошкільної освіти з 1 червня починається оздоровчий режим, який діятиме до 31 серпня, під час якого у садочках для дітлахів зменшується навчальне навантаження; збільшується тривалість прогулянок на свіжому повітрі; збільшується тривалість активно-рухового режиму.
     Планується, що харчування дітей у літній період буде максимально збагачений свіжими овочами та фруктами, насамперед сезонними. Під час оздоровчого періоду також буде організовано додатковий прийом їжі-другий сніданок у вигляді фруктів, соків, які видаються під час прогулянок.